PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498701}
6,7 490
ocen
6,7 10 1 490
A Warrior's Heart
powrót do forum filmu A Warrior's Heart

z oceny jaką ma ten film wynika, że to arcydzieło :D fajnie, nie ma co! a Czy ktoś z oceniających oglądał ten film? Czy oceny stawiacie na podstawie dwójki aktorów z Twilight grających główne role? Myślcie czasami trochę!

quentinka

też mnie to zdziwiło. ok, może Ashley i Kellan są fajni, ale to nie znaczy, że film będzie arcydziełem. wg mnie ocena filmu ma sens po obejrzeniu go, a nie ze względu na np. obsadę. ; |

Maaarti

Ja filmu nie oceniłam, ale na podstawie fragmentów obejrzanych w internecie wnioskuję, że może być ciekawy. I nie chodzi tu tylko o dwójkę (moich ulubionych) aktorów, grających w Zmierzchu.

quentinka

Ja oglądałam, film może być. Nie jest zły, choć gra Kellana i Ash bardziej podobała mi się w Twilight.

ecilA_vampire

Sorki, błąd to nie ten film, tego nie widziałam, bo nawet nie wyszedł ;)
ooops...

ecilA_vampire

Dajcie spokój, to żałosne. Jeśli lubicie zmierzch to oceniajcie zmierzch, bo według każdej nastolatki zmierzch jest arcydziełem. Ale nie mieszajcie w to innych aktorów i przede wszystkim NIE OCENIAJCIE FILMU, KTÓRY NAWET NIE ZOSTAŁ JESZCZE WYPRODUKOWANY, a co dopiero nielegalnie ściągany...

tercc

bez przesady. ma się rozumieć, że Ty nigdy nie ściągnąłeś żadnego film?
a ocenianie filmu którego się nie widziało uważam za bezsensowne (tak jak napisałam w temacie) :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones