PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668317}

Bez szans

Underdogs
5,7 714
ocen
5,7 10 1 714
Bez szans
powrót do forum filmu Bez szans

Baseballowa drużyna Rycerzy z liceum w maleńkiej miejscowości w Ohio w Stanach Zjednoczonych powinna być lokalną dumą, na mecze której schodzi się całe miasteczko. Niestety Rycerze prezentują sobą poziom zasługujący jedynie na drwiny pozostałych drużyn z ligi młodzieżowej. Bobby Burkett, główny rozgrywający Rycerzy ma większe ambicje i możliwości. Na szczęście dla niego i drużyny pojawia się nowy trener, z doświadczeniem i tytułami, choć po przejściach, i rozpala w graczach chęć zwycięstwa, nawet gdyby to miało być jedynie zwycięstwo nad odwiecznymi rywalami ? Wikingami. Równolegle do współzawodnictwa na boisku, Bobby zaczyna rywalizować z najlepszym graczem Wikingów o względy ich pięknej czirliderki Renee. Bobby, reprezentujący typową klasę średnią, musi konkurować z chłopakiem z dobrego domu. Na domiar złego jego rodzina staje przed wielkim wyzwaniem. Ojciec zainwestował wszystkie pieniądze, również te na studia Bobby?ego oraz hipotekę domu w swój nowy odkrywczy wynalazek, ale niestety jego były pracodawca rości sobie prawa do tego odkrycia. Bobby, stając do ostatecznej rozgrywki z Wikingami, walczy nie tylko o sławę czy niesławę, ale także o dziewczynę i honor.

użytkownik usunięty
barbiturian

OMG. jaki znowu Baseball?

barbiturian

Czyli jak to jest baseball, to w futbolu amerykańskim występują miotacze, pałkarze, zapolowi etc? Za pomylenie baseballu z futbolem amerykańskim należy się wielki MINUS.

Marsmall

filmu nie oglądałem więc nie wiem o czym jest i jaki tam sport ,skopiowałem opis z jednej ze stron z neta i tu wkleiłem ale widzę że źle zrobiłem

barbiturian

Wystarczy na okładkę spojrzeć.

tytus01

hej ze mnie macie śmiechy że taki opis i że nie patrze na okładkę to sorrki ale moderatorzy taki opis wbili teraz na nich patrzcie pozdro

barbiturian

Spoko, każdy łepek dodający torrent też wstawia okładkę i wkleja ten sam opis :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones