PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622469}
6,3 2 260
ocen
6,3 10 1 2260
Edwin Boyd
powrót do forum filmu Edwin Boyd

tematyka, fabuła, zdjęcia, scenografia, muzyka. Wszystko zagrało idealnie. Wciąga bez dwóch zdań.

manuka

To jest zdanie ludzi, którzy w życiu jeszcze mało widzieli i osiedli na laurach, myśląc że najlepszym dramatem gangsterskim jest "Ojciec chrzestny" Francisa Forda Coppoli i że najlepszym filmem Manna jest "Gorączka"...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Z dużą dozą pewności nie jest to najlepszy kanadyjski film. Z ogromną dozą pewności Ojciec chrzestny do spółki z częścią drugą jest najlepszym dramatem gangsterskim ever, a Gorączka najlepszym filmem Manna. Oceniamy filmy, nie gusty forumowiczów.

Darq_2

Najpierw takowy trzeba mieć, mowa o guście, żeby wypowiadać się na temat filmów, który jest jaki...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Pan Bóg jedną rzeczą obdarował ludzi sprawiedliwie - dobrym gustem. Wszyscy uważają, że mają go pod dostatkiem...;-)

Darq_2

I inteligencją, każdy uważa się tu za inteligentnego...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Niech sobie myśli. Wzruszam się, jak ktoś szczerze ujawnia, że lubi dobry film, dobrą książkę, dobrą muxykę, itp. Padam na twarz przed geniuszem ;-) co za gościu (gościuwa) ja tu analixuję, przemyślam, a on (ona) już wie, co jest dobre! Z geniuszami się nie dyskutuje

Darq_2

A po polskiemu?...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Przeanalizuj, przemyśl... Odwagi! Zrozumienie przychodzi z wiekiem ;-)

Darq_2

Ja mam ponad 35 lat i w przeciwieństwie do Ciebie umiem pisać poprawnie po polsku oraz czytać ze zrozumieniem...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

No to masz jesxcze jakieś 30 lat, żeby zrozumieć. Spiesz się!

Darq_2

Ty masz przed sobą całe życie, żeby zmądrzeć...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Czuję, że się polubimy. Ty już nie możesz bezemnie żyć!

Darq_2

Nauczony jestem kultury osobistej, więc odpisuje, wbrew samemu sobie...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Napisz, że jesteś spedalony. Potrafię wybaczyć

Darq_2

Moja pieść w Twojej przegrodzie nosowej wpychająca Ci wnętrzności na długość mojego ramienia, wskazywałaby na ten fakt, czy piszesz z doświadczenia?...:O A propos z tego co mi wiadomo mam ponad 35 lat, ponad 180 cm wzrostu i prawie 100 kg ważę, dlatego sugeruje myślenie zanim zarazisz mnie swoją przypadłością...:P P.S. ja mam żonę, więc mówię nie...:*

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Buuuhhhaa hhhaaa!

Darq_2

Akt desperacji i szok termiczny, śmianie się w kałuży krwi, normalne...:P

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Z tego co ci wiadomo?! Hii hii! Ty masz żonę?! Hii hii! Prawie 100 kilo?! Hii hii! Spora kobieta! Nie, no ubaw z tobą po pachy! Gdyby nie ty, świat bez alkoholu stałby się nie do przyjęcia! Gud baj Łorsoł!

Darq_2

Głupi wioskowy menel, góra nim jesteś, z Twoją percepcją i aparycją, troglodyty, co najwyżej zaprzyjaźniłeś się z trzodą chlewną w swoim miasteczku...:*

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Uuuuu... to się qźwa arystokrata trafił! Czy czasem twojej babci jakiś hrabia gruziński nie ukłuł? Jak wracał w `45 z Berlina? ;-)
Pozdrowienia dla małżonki...;-)

Darq_2

Herb rodowy Juńczyk, okres datowania, Wielkie Księstwo Warszawskie, buraku. Nie wiem czy nie ukuł, zapytaj swojej babci się? P.S. pozdrowienia dla chłopaka...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Buuu hhahhah! Chyba Tuńczyk! Okres puszkowania - Wielkie Księstwo Szczecińskie. Chyba ukłuł, a potem podkuł. Pattattaj wymoczku :-))))

Darq_2

Wymoczek to Ciebie zrobił, nawet nie powiem kto począł, skoro chcesz pisać o rodzinie, pajacu...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Oglądałeś Mavericka? " Droczę się z tobą!" :-)

Darq_2

Oglądałem ponad sześć tysięcy filmów, a "Maverick" z Gibsonem, Richarda Donnera, to dobry film. Idź podrocz się ze swoim chłopakiem w łóżku...:-)

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Chyba 3 tys jednym okiem, 3 tys drugim. Co ty masz z tym chłopakiem? Marzy ci się? Z twoją żoną bym się podroczył, ale to nie może być kumata dziewczyna. Kumata za ciebie by nie wyszła! :-) Widzę, że u ciebie poczucie humoru kuleje. Kończmy.

Darq_2

Jechanie po rodzinie prosi się o mordobicie, to nie poczucie humoru, ale zwykłe buractwo. To moje drugie konto tu, jak zsumuje wyjdzie ponad sześć tysięcy. Skończyć już dawno powinieneś, a brniesz dalej w debilizm...:-(

ocenił(a) film na 6
HeadHoper4Warsaw

Ty zacząłeś wycieczki osobiste. Nielogiczności w twoich postach, kłamstwa, arogancja, głupota, agresja, deficyt intelektualny, prostactwo i egoizm są tak karykaturalne, że aż zabawne. Bawisz mnie. Dochodzę do wniosku, że nie jesteś realną osobą. Jesteś cieciem z marketingu internetowego, który za jakieś śmieszne pieniądze podgrzewa atmosferę na forach - trollem. Dziękuję za zabawę. Skończyłem ten wątek.

Darq_2

Głupi jesteś jak but z lewej nogi, ten z prawej trochę mądrzejszy, Ty jesteś trollem, bo to Ty, nie ja, napisałeś pod moim postem. Skończyłem polemikę z Tobą i tyle w temacie ode mnie...:-)

manuka

CHłopaki z baraków :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones