John AbrahamIV

Farhan Abraham

7,8
712 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Abraham

Nie do końca wiem, czy można go uznać za dobrego aktora. Patrzę na niego z perspektywy moich odczuć. Nie potrafię nim się zachwycać, jak wiele fanek. Nie tylko dlatego, że mi się nie podoba z wyglądu. Podziwiam i lubię wielu aktorów o wiele brzydszych od niego. Po prostu ma coś dla mnie wybitnie niesympatycznego w twarzy. Jego role, w których go widziałam, też mnie nie zachwyciły. A może to jego aktorstwo nie jest powalające? Dałam 4/10. Przepraszam fanki Johna Abrahama. Może polecą mi film, który zmieni moje zdanie o nim. Pozdrawiam.

Marguerite

Polecam ci "Water", "No smoking" "Kabul Expres". Jeśli, po którymś z nich nie zmienisz zdania to już nie będzie ratunku:)

Marguerite

proponuje "Water" Deepy Mehty , jesli po tym zdania nie zmienisz , nie ma ratunku:)

owera

Dzięki Owera! Nie omieszkam zobaczyć. Chciałabym go polubić, bo uwielbiam bollywood. Może zmienię o nim zdanie i dam wyższą ocenę. Pozdrawiam

Marguerite

Też go nie mogłam polubić. Miałam podobne odczucia do Twoich. Ale obejrzałam Dostane i stał się cud. Okazuje sie w porządku facet! Na pewno zmienisz o nim zdanie jak obejrzysz Dostane;)

trapcia

Też nie mogłam się do niego przekonać, ale po 'Dostana'.... Powiem tylko, że zazdroszczę Abhishekowi xD Zresztą Johnemu też xD Przez cały film nie mogłam się zdecydować, którego lubię bardziej :) Ale Abhi jest lepszym aktorem.

_queen__

Nie mogę się jeszcze dobrać do Dostany, choć bardzo mnie ciekawi .
Ale z czystym sumieniem mogę polecić Zaufaj mi, Zinda, Baabul, Taxi, Kabul Express.
Bardzo się na nim zawiodłam w Podrywaczach, z resztą cały ten film to moim zdaniem klapa.
Ale warto dać aktorowi szansę ;)

asiani

I jeszcze No smoking. Fantastyczny film.

_queen__

Dzisiaj oglądałam po raz pierwszy film "Zaufa mi-Aetbaar", i jestem pod wrażeniem gry Johna w tym filmie! Po prostu rewelacja. Wcześniej widziałam go tylko w Dhoom, gdzie jakoś nie zwracałam na niego uwagi. Teraz sądzę, iż Jasiek jest bardzo dobrym aktorem. Cieszę się, że podejmuje się różnych ról, a nie tylko w romansidłach. Podobno w "Dostanie" jest świetny, i fabuła filmu tez. Wracając do Aetbaar... To Jego spojrzenie, Matko Boska. Potrafi zagrać szaleńca. Niby taki czuły, gdy był sam z Rią (Bipashą), a jednak taki łotr! John mnie zaskoczył pozytywnie. Na pewno jeszcze nie jeden film z nim obejrzę. A i jest bardzo przystojny :)
Przepraszam za moją chaotyczną wypowiedź, ale zawsze zbyt dużo mam do powiedzenia :P 100 myśli na minutę...
Pozdrawiam!

Madleen

Jasiek w Dostana jest g e n i a l n y ! Dopiero po tym filmie go polubiłam. Polecam.

Anushka_S

dokładnie!! ja tez pokochałam go po Dostanie i również polecam. wcześniej był mi obojętny, a teraz to ah :D

RJaane

Podobnie jak wy po obejrzeniu Dostany go bardzo polubiłam więc ostatnio sięgnęłam po Dhoom i stwierdzam, że również zagrał rewelacyjnie. Kabir w jego wykonaniu miał w sobie to coś złego ale jednocześnie bardzo pociągającego. Scena gdy prawie zastrzelił Aliego... to zabójcze spojrzenie, wow :)

użytkownik usunięty
Marguerite

Po obejrzeniu filmu ''Zaufaj mi'' zmienisz zdanie. Świetny aktor, ma w sobie to coś!!!!!!

hmm... a ja widziałam z nim "Water", "Dostana", "Dhoom", gdzie był w porządku, ale mnie nie zachwycił mimo wszystko - najbardziej wkurzył mnie pokazywaniem swojego umięśnienia w "Dostanie" - wiem, to komedia, z resztą bardzo fajna i postać Johna też sympatyczna, ale jednak przesadzili - twórcy, że to wymyślili, i Abraham, że się na to zgodził... ;) Widziałam go też jako DJ'a w "Nigdy nie mów żegnaj" - porażka, i w "Baabul" - też porażka. Zawsze czegoś mi w jego grze brakowało, cóż, twarz ma ładną, ciało też, ale nie to jest dobremu aktorowi potrzebne:) zamiast 3/10 ma u mnie 4/10, ale tylko za genialną rolę w "No Smoking"... może kiedyś zmienię o nim zdanie, na razie jest dla mnie typem szpanera:P

oldschool_punk00

obejrzyj tez Aashayein czy Paap, oba dostepne w internecie...swietne kreacje aktorskie...

Marguerite

ja też go nie lubiłam. Nie pomogło Dostana, Dhoom, Aetbaar, Baabul ani nawet Water.
Dopiero po obejrzeniu Salaam-E-Ishq stał się dla mnie jednym z najlepszych aktorów. Ta jego miłość do żony, poświęcenie, upór.. Po prostu zagrał genialnie. Gorąco polecam ten film!

bolly92

o, to ciekawe, bo według mnie w "Salaam-E-Ishq" wypadł niesamowicie kiepsko!:O Sam film był oczywiście w porządku, ale John się nie popisał - w ogóle nie umiał śpiewać z playbacku, więc przykro było mi na niego wtedy patrzeć, ale przede wszystkim smutek jego bohatera nie wydawał się szczery:/ Zwłaszcza, jeśli zestawiłam sobie jego grę w tym filmie z grą aktora grającego Raja, tego taksówkarza:) Abraham w ogóle nie potrafi wywołać we mnie emocji, a wzruszałam się tylko dzięki samej historii i gry jego filmowej żony... :) jeśli znajdę "Aashayein" albo "Paap", co radzi koleżanka wyżej, chętnie zobaczę, jestem otwarta na nowości:P

oldschool_punk00

Oglądałam w wakacje Aashayein, rzeczywiście bardzo dobry film. Jaś według mnie zagrał tam świetnie, więc również polecam. Byłam bardzo zaskoczona, bo zabrałam się za tym film tylko dlatego, iż chciałam zobaczyc po prostu jakis film z nim. Odkładałam oglądanie go chyba z miesiąc, ale w końcu go włączyłam i obejrzałam cały od razu. Bardzo ciekawa historia, chociaz główna bohaterka strasznie mnie irytowała xD

Marguerite

Bardzo lubię filmy z Johnem, ale faktycznie nie jest on wybitnym aktorem. Trochę denerwuje mnie jego sztywność. Dziś widziałem New York i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył - polecam bo po tym filmie można się do niego przekonać.

lexor

To teraz muszę się brać za "New York"?;) oki:) widziałam właśnie "Aashayein", film rzeczywiście bardzo dobry, ciekawy i wzruszający jednocześnie, ale z całym szacunkiem - John mógł się trochę bardziej postarać:P miejscami był świetny (kiedy grał wesołego), ale sceny smutne średnio mu wychodziły:P SRK albo Aamir khan są w tym dużo lepsi:)

oldschool_punk00

No pewnie, bierz się za New York ;p Mnie się ten film bardzo podobał, uważam że John zagrał tam świetnie, nie pasowała mi ta jakoś Katrina, ale przymrużyłam oko...

Madleen

ok, jestem już po "Paap" i "New York";) przyznaję, że filmy mają bardzo dobre fabuły, jednak "Paap" jest trochę niedopracowany:P Abraham nie wypadł też w tym filmie najlepiej (według mnie), ale jeśli chodzi o "New York" - to chyba jego najlepsza znana mi rola, obok "No Smoking":) Jednak moja opinia na temat jego aktorstwa raczej się nie zmieniła. Cały czas uważam, że facet sprawdza się w scenach komediowych, a po "New York" - także w "krzyczących", ale te dramatyczne, smutne i romantyczne jakoś mu nie wychodzą;)) ale fajnie się na niego patrzy, więc może polecicie mi coś jeszcze z nim?:P

oldschool_punk00

John jest znakomitym aktorem moim zdaniem. Nie raz pokazał wielką klasę i pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy. Z ostatnich filmów polecam Aashayein i Jhootha Hi Sahi. Zdecydowanie odradzam Desi Boyz. Duet z Akshayem jakoś mu nie służy:)

oldschool_punk00

Dopiero doczytałam, że obejrzałaś Aashayein. Jeśli w tym ci się John nie podobał, ta raczej inne kryteria oceny stosujemy:).

owera

po prostu jakoś w dramatycznych scenach mnie nie przekonuje, mam wrażenie że zaraz zacznie się śmiać hehe:) zupełnie jak Juhi Chawla w "Darr", ale to jedyna znana mi jej kiepska rola:) ok, zobaczę i to filmidło które wymieniłaś :))

oldschool_punk00

O KURCZĘ! Owera, bardzo Ci dziękuje za polecenie mi "Jhootha Hi Sahi", film bardzo fajny i bardzo sympatyczny, oryginalny, a John wypadł wręcz REWELACYJNIE!:) Jestem w SZOKU!:)) Zwłaszcza, że rola nie była taka znowu zwyczajna (to jąkanie i ciapowatość), więc facetowi należą się brawa:) Teraz to już na pewno coś jeszcze z nim zobaczę, bo to najnowszy jego film jaki widziałam więc widocznie w końcu Abraham rozwinął się aktorsko:) Muszę mu teraz podnieść ocenę:P Polecisz mi coś jeszcze?

oldschool_punk00

Cieszę się, że ci się podobało. To co polecam, już widziałaś. Teraz się wzięłam za filmy Rahula Bose:)

owera

eh, no trudno:) więc sama czegoś jeszcze poszukam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones