Nick StahlI

Nicolas Kent Stahl

6,7
3 043 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nick Stahl

ale w Sin City jest rewelacyjny! Najlepsza rola w tym filmie. Przebił nawet Benicio Del Toro :) Yellow Bastard w jego wykonaniu to istny psychol, którego małe dzieci powinny się bać ;] Szczerze to mi było żal, kiedy Bruce go zatłukł ;p

Szkoda, że w Terminatorze tak się nie popisał. Z Johna Connora zrobił totalną ciamajdę. Nie nadaje się do tego typu ról.

Master

A może grał tak jak mówił mu reżyser i to zapewne on miał taką wizję Connora, aczkolwiek w ostatniej scenie uwierzyłem w jego przywództwo.

Sub_Zero

W T3 miał być ciamajdą - i wg mnie zagrał to świetnie.

tom_1984

jak wg rezysera mial byc ciamajda to zagal to w 100%

lecz dla fanow T i T2 powinien byc liderem ruchu oporu organizowac schrony szkolic ludzi sabotowac system a nie dorabiac w budowlance i rozwalac sie komarem po wsiach. na szczescie w T4 Conor wrocil na droge mestwa i chwaly

Master

Zgadzma się, choc w temrinatorze to raczje wymysł rezysera był, ale rola w sin city-niesamowita, powiem ci ze w sin city jeszcze Wood, znany głównie z roli niepozornego hobbita miał szans esie wykazac. Miał bardzo specyficzną rolę.

Master

Szczerze, to Żółty Drań był naprawdę przerażający, i chociaż obejrzałam film na początku miesiąca, to ciągle mam wrażenie, że gdzieś zobaczę Żółtego Drania. Może nie byłby on tyle przerażający, gdyby tlo nie było czarno-białe. Gdy nagle wyskakuje taka żółta gęba, aż mnie ciary przechodziły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones