PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799819}

Misje

Missions
5,7 237
ocen
5,7 10 1 237
Misje
powrót do forum serialu Misje

Misje..

ocenił(a) serial na 9

Moim zdaniem świetny serial. Ocena z mojej strony lekko zawyżona ale to dla tego, iż moim zdaniem serial zasługuje na bycie gdzieś pomiędzy 7 a 8. Większość ludzi kieruje się jednak zdaniem innych i już na starcie gorzej ocenia całokształt. Ten serial nie traktuje się jak poważny Sci-Fi, bardziej jest to fikcyjna drama w "kosmicznej" otoczce, w tych również kategoriach ją oceniałem i teraz tak:
-Napięcie w jakim trzyma nas serial, pytania na które chcemy jak najszybciej znać odpowiedź sprawia, że najchętniej obejrzało by się za jednym zamachem.
-Aktorstwo jak zauważyłem bardzo źle ocenianie moim zdaniem nic tu nie urywało, nie każdy uczestnik misji ma jakiś swój wyjątkowy charakter ale ogółem jest OK, dodatkowo "tajemniczy marsjanin" jest zagrany świetnie (imo).
-20 minutowe odcinki... ciekawy zabieg, do końca się nie przyzwyczaiłem, natomiast zauważam pewne plusy takiego formatu, człowiek nie nudzi się gdzieś w połowie tylko ogląda cały odcinek.
-Fabuła moim zdaniem jak najbardziej ok, nie ma co czepiać się szczegółów, atrybutów etc, fundusze na serial nie były ogromne więc nie ma co oczekiwać wodotrysków, to serial stworzony dla historii a nie efektów audio-wizualnych.
-Jest tutaj kilka mankamentów których nie można puścić płazem takich jak czasem bardzo nie racjonalne decyzje bohaterów, ale może to dopiero część czegoś większego.

Ogólnie na plus, jak ktoś lubi tajemnicze, fantastyczne historie z nutą dramatyzmu w klimatach kosmosu - polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones