Pozwól mi wejść (2022)
Pozwól mi wejść: Sezon 1 Pozwól mi wejść Sezon 1, Odcinek 1

Wszystko dla krwi

Anything for Blood 59m
6,7 28
ocen
6,7 10 1 28
Pozwól mi wejść
powrót do forum s1e1

Ciekawe

użytkownik usunięty

Nie jestem jeszcze pewna jak odbiorę ten serial. Wolne budowanie świata, duże skupienie na relacjach między ludzkich. Ojciec dziewczynki pokazany w kolorach szarości.
Dużo postaci, mało wampiryzmu na razie. Ale to pierwszy odcinek. Zapowiada się jednak ciekawie. 

ocenił(a) serial na 5

Jako zatwardziały fan historii o wampirze ze sztokholmskiego przedmieścia, odczuwam tylko zawód z efektu końcowego. Dlaczego? Polecam zapoznanie się z oryginalną książką autorstwa Johna Ajvide Lindqvista pt: "Wpuść mnie" lub zapoznanie się ze szwedzką ekranizacją z 2008 roku...

użytkownik usunięty
Skandal

Ok. Obejrzę te z 2008,jeszcze nie widziałam.
Nie czytałam tego tytułu, dodam do listy. 
Właśnie skończyłam ten sezon i mam wciąż mieszane uczucia. Poziom nierowny, niektóre aspekty były dobrze i ciekawe ukazane, niektóre przeciągały i spowolniły tempo. "cliffhanger" do sezonu drugie jakże przewidywalny.

ocenił(a) serial na 5

Jest też wersja amer. z 2010 roku, ale najpierw radzę zapoznać się ze szwedzkim oryginałem. Sama książka to dla mnie arcydzieło współczesnego literackiego horroru...

użytkownik usunięty
Skandal

Dziękuję za wskazówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones